Areks Alüminyum
Blog Posts

 Alüminyum Küpeşte  21.07.2023 09:29:22

Alüminyum Küpeşte

Alüminyum Küpeşte

Günümüzde inşaat sektöründe kullanılan malzemelerin çeşitliliği, yapıların tasarım ve güvenlik açısından daha fazla seçenek sunmasını sağlamıştır. Alüminyum küpeşte, bu çeşitlilik içerisinde önemli bir yer tutar. Areks Alüminyum olarak, alüminyum küpeşte koleksiyonumuzda müşterilerimize farklı çeşitler sunarak estetik ve dayanıklı yapı elemanları sunuyoruz.

Alüminyum küpeşte çeşitlerimiz arasında bulunan "Alüminyum Kare Küpeşte," modern yapıların dış cephelerinde sıkça tercih edilmektedir. Kare şekli, düz hatları ve sade tasarımıyla estetik açıdan çekici bir görünüm sunar. Aynı zamanda, dayanıklı alüminyum malzemesi sayesinde uzun ömürlü bir koruma sağlar.

Farklı bir tarz arayan müşterilerimiz için "Alüminyum Elips Küpeşte" seçeneğini sunuyoruz. Elips şeklindeki küpeşte, yapılarına zarif ve estetik bir dokunuş katmak isteyenlere hitap eder. Alüminyum elips küpeşte, modern mimari projelerde popüler bir tercihtir.

Klasik ve sofistike bir görünüm arayan müşterilerimiz için "Alüminyum Yuvarlak Küpeşte" seçeneğini öneriyoruz. Yuvarlak hatları ve dairesel tasarımıyla yapıları şık bir şekilde tamamlar. Alüminyumun dayanıklı yapısı, yapıların dış cephe güvenliğini artırırken estetik açıdan da çekici bir seçenek sunar.

Areks Alüminyum olarak, müşterilerimize estetik ve dayanıklı alüminyum küpeşte çeşitleri sunuyoruz. Alüminyum kare küpeşte, alüminyum elips küpeşte ve alüminyum yuvarlak küpeşte seçeneklerimizle yapıların estetik değerini artırırken aynı zamanda uzun ömürlü bir koruma sağlarız.Counter :298

 

 

 

 

 

AREKS ALUMINUM FAIR 2020

The representative of AREKS ALUMINYUM, one of the leading names of the sector that continues its activities in Pendik / Istanbul, answered the questions of our reporter at the stand of the company.

Our Structural Strength

Areks Aluminum, which became a brand in 2010, produces products in aluminum handrail, glass channel systems and garden fence systems with years of experience.

Factory

Closed and open production areas with technological equipment

More

Showroom

Our products are exhibited in the showroom in Istanbul Pendik.

More

Office

We manage all our work from here

More

Fair

We meet with many local and foreign people and institutions at fairs.

More
42 +

Export to Country

5M M+

Monthly Product Manufacturing

20 Y

Experience

2500 +

Product

Gallery Showcase

We have gathered the field-applied photographs of our products, which are mounted on magnificent structures for security, accessories, decor and protection purposes.